ATA Loncasi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATA Loncasi

Metin2'den ATA Loncasi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir süre oyuna giremiyorum (Lilith)

YazarMesaj
Lilith

Bir süre oyuna giremiyorum (Lilith) Empty
MesajKonu: Bir süre oyuna giremiyorum (Lilith)   Bir süre oyuna giremiyorum (Lilith) Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 8:50 pm

Arkadaşlar biliyorum loncaya yeni girdim bu şekilde bir durum yanlış oldu fakat elimde olmayan sebeplerden dolayı bir süre internet bağlantım iptal oldu. Öğrenciyim ve ev sahibimiz yüzünden ev değiştirmek zorundayız. Ortalama 5-10 gün içinde yeni evimize geçebiliriz. 3 gün içinde de internet bağlantımızı getirebiliriz.
Fakat bu durum pek birşey değiştirmeyecek. Loncaya yapılması gereken ödemeleri başka bir arkadaşım aracılığıyla yapmaya çalışacağım. Eğer arkadaşım yapamazsa internet bağlantım geldiğinde toplu olarak yapacağım.
Anlayışınız için teşekkürler.
En kısa zamanda buluşmak dileği ile.
Lilith

Bir süre oyuna giremiyorum (Lilith) Empty
MesajKonu: Geri: Bir süre oyuna giremiyorum (Lilith)   Bir süre oyuna giremiyorum (Lilith) Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 5:16 pm

Arkadaşlar bugün sonunda bir ev bulabildik. Fakat maddi durum açısından biraz sarsıldık. Kısa bir süre daha internet erişimim olamayacak. Bayram sonrasında internet işlemlerini yaptıracağım. Bayramdan sonra 10 gün içinde tekrar girebileceğim.
Anlayışınız için tekrar teşekkürler.

Bir süre oyuna giremiyorum (Lilith)
1 sayfadaki 1 sayfası